Халықпен жұмыс

Қабылдау кестесі

Виртуальная приемная

Шығыс Қазақстан облысы әкімінің виртуальды қабылдауына  сұрағыңызды сіз осы жерден қоя аласыз

"Электрондық үкімет" порталы арқылы сұрағыңызды сіз осы жерден қоя аласыз

Жауапты тұлға: Панюкова Наталья Ивановна - Құжаттамалық қамтамасыз ету және бақылау бөлімі басшысы
Байланыс телефондары: 8 (7232) 26-39-72; 24-24-24  

2020 жылғы 23 қаңтардағы аудан әкімінің аппаратына 15 жүгінім түсті, оның ішінде жеке тұлғалардың  жазбаша – 9, заңды тұлғалардан - 6, олардан қаралғаны – 6. 

Шығыс Қазақстан облысы әкімінің қоғамдық қабылдау базасында облыстық басқармалар басшыларымен азаматтарды қабылдау өткізу кестесі 2020 жылғы қантар айына

Атқарушы органдардың атауы күні Уақыты*
"ШҚО жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы "ММ 8 қаңтар 15:00 – 16:00
«ШҚО жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар ШҚО» ММ 9 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы "ММ 10 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы "ММ 13 қаңтар 15:00 – 16:00
«ШҚО ішкі саясат басқармасы» ММ 14 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы "ММ 15 қаңтар 15:00 – 16:00
ШҚО туризм және сыртқы байланыстар басқармасы "ММ" 16 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО жұмылдыру дайындығы басқармасы "ММ" 17 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО дене шынықтыру және спорт басқармасы "ММ 20 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы "ММ" 21 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО білім басқармасы "ММ 22 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО денсаулық сақтау басқармасы" ММ 23 қаңтар 15:00 – 16:00
«ШҚО жер қатынастары басқармасы»  ММ 24 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы "ММ" 27 қаңтар 15:00 – 16:00
«ШҚО мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы»  ММ 28 қаңтар 15:00 – 16:00
"ШҚО энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ 29 қаңтар 15:00 – 16:00


Шығыс Қазақстан облысы әкімінің қоғамдық қабылдау базасында облыстық басқармалар басшыларымен азаматтарды қабылдау өткізу кестесі 2019 жылғы желтоқсан айына

Атқарушы органдардың атауы күні Уақыты
"ШҚО мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы "ММ" 3 желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО құрылыс басқармасы "ММ" 4  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы " ММ 5  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы " ММ 6  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО ветеринария басқармасы "ММ" 9  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" ММ 10  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО жұмылдыру дайындығы басқармасы "ММ" 11    желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО дін істері басқармасы " ММ 12  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы "ММ 13  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы "ММ 18  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО қаржы басқармасы "ММ 19  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО білім басқармасы "ММ 20  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО денсаулық сақтау басқармасы " ММ 23  желтоқсан 15:00 – 16:00
«ШҚО жер қатынастары басқармасы « ММ 24  желтоқсан 15:00 – 16:00
« ШҚО жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар ШҚО» ММ 25  желтоқсан 15:00 – 16:00
«ШҚО мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы»  ММ 26  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ 27  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО дене шынықтыру және спорт басқармасы "ММ 30  желтоқсан 15:00 – 16:00
"ШҚО жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы "ММ 31  желтоқсан 15:00 – 16:00

 


2019 жылдың қазан айына арналған өткізу кестесі

Атқарушы органдардың атауы күні Уақыты
"ШҚО мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы "ММ" 1 қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО құрылыс басқармасы "ММ" 2  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы " ММ 3  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы "ММ" 4  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО ветеринария басқармасы "ММ" 7  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" ММ 8  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы "ММ 9  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО Мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" ММ" 10  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы "ММ 11  қазан 14:30 – 15:30
ШҚО туризм және сыртқы байланыстар басқармасы "ММ" 14  қазан 14:30 – 15:30
ШҚО жұмылдыру дайындығы басқармасы "ММ" 15  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы "ММ 16  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО қаржы басқармасы "ММ 17  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО білім басқармасы "ММ 18  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО денсаулық сақтау басқармасы " ММ 21  қазан 14:30 – 15:30
«ШҚО жер қатынастары басқармасы « ММ 22  қазан 14:30 – 15:30
« ШҚО жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар ШҚО» ММ 23  қазан 14:30 – 15:30
«ШҚО мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы»  ММ 24  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ 25  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы "ММ 28  қазан 14:30 – 15:30
"ШҚО дене шынықтыру және спорт басқармасы "ММ 29  қазан 14:30 – 15:30
«ШҚО ішкі саясат басқармасы» ММ 30  қазан 14:30 – 15:30

 

Жеке және заңды тұлғалардың өкілдерін қабылдау кестесі

  Қабылдау күні Қабылдау уақыты
Аудан әкімі Апта сайын сейсенбі және бейсенбі   Сағат 10-00 - 12-00 дейін
Аудан әкімінің орынбасарлары Апта сайын  дүйсенбі және сәрсенбі Сағат 10-00 - 12-00 дейін
Аудан әкімі аппаратының басшысы Апта сайын бейсенбі және жұма Сағат 10-00 - 12-00 дейін

 

Бесқарағай ауданы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелерінің басшылары жеке тұлғалардың және заңды тұлғалардың өкілдерінің жеке сұрақтары бойынша қабылдау
кестесі

Атауы Т.А.Ә. азаматтарды жеке қабылдауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға Азаматтарды қабылдау жиілігі (жаңа)
Баскөл ауылдық округінің әкімі Бытебаев
Кайрат Бейсенбаевич
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Беген ауылдық округінің әкімі Асылгожин
Нурлан Толеуович
Апта сайын
(сейсенбі, жұма)
Бесқарағай ауылдық округінің әкімі Слоницкий
Юрий Алексеевич
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Глуховка ауылдық округінің әкімі Тастенбеков
Алмас Танибекович
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Долон ауылдық округінің әкімі Ипанов
Кенжегали Кунафиянович
Апта сайын
(дүйсенбі, жұма)
Ерназар ауылдық округінің әкімі Сапарова
Асия Асаиновна
Апта сайын
(дүйсенбі, бейсенбі)
Жетіжар ауылдық округінің әкімі Назаров
Сунгат Болатбекович
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Канонерка ауылдық округінің әкімі   Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Қарабас ауылдық округінің әкімі Солтангазин
Асхат Маратович
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Малая – Владимировка
ауылдық округінің әкімі
  Апта сайын
(дүйсенбі, бейсенбі)
Бесқарағай ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі Бопаев
Жумакелды Жаскайратович
Апта сайын
(сейсенбі, жұма)
Бесқарағай ауданының сәулет, құрылыс және ТҮКШ,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
Байгабылов
Рауан Болатович
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Бесқарағай ауданының қаржы бөлімі Ужогова
Галина Николаевна
Күн сайын
Бесқарағай ауданының
экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі
Алимбаева
Алмагуль Майдановна
Апта сайын
(дүйсенбі, жұма)
Бесқарағай ауданының жер қатынастары бөлімі Калиновский
Валерий Яковлевич
Күн сайын
Бесқарағай ауданының білім
беру бөлімі
Омаргазин
Самат Кудайбергенович
Апта сайын
(дүйсенбі, сәрсенбі, жұма)
Бесқарағай ауданының ішкі
саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Идрисова
Назира Тасболатовна
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Бесқарағай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі Заденов
Руслан Асылханович
Апта сайын
(дүйсенбі, жұма)
Бесқарағай ауданының
ветеринария бөлімі
Абдрахманов
Ербол Оразбекович
Апта сайын
(сейсенбі, бейсенбі)
Бесқарағай ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі Болысбеков
Орынбек Балтабекович
Апта сайын
(сейсенбі, жұма)

 

 

Парақтар өзгертілді: 23-01-2020