Ауылдық округтері әкімдерінің сайлауы

Ауылдық округтердің әкімдері сайланды

Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі №555 Жарлығымен бекітілген «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату қағидалары», Қазақстан Республикасы Конституциясына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес 2017 жылғы 10 тамызда аудандық мәслихаттың  таңдаушы-депутаттардың  отырыстары өтті.

Сайлау нәтижесі бойынша сайланған әкімдер :
Беген  ауылдық округі- Асылғожин Нұрлан Төлеуұлы
Баскөл ауылдық округі-Табылдин Мағжан Еренғайыпұлы
Глуховка ауылдық округі-Тастенбеков Алмас Танибекович
Канонерка ауылдық округі- Ипанов Кенжеғали Құнафияұлы
М-Владимировка ауылдық округі- Слоницкий Юрий Алексеевич,
Ерназар ауылдық округі- Сапарова Әсия Асаинқызы.

  • Ауылдық округтердің әкімдері сайланды
  • Ауылдық округтердің әкімдері сайланды
  • Ауылдық округтердің әкімдері сайланды

Мәслихат аппаратының басшысы:  Чуашбаева А.О.

Ерназар, Баскөл, Беген, К-Владимировка, Канонерка, Глуховка ауылдық округтері әкімдеріне үміткерлерді  тіркеу туралы ақпарат
  (сайлау – 2017 жылғы "10" тамыз)


п/п
Тегі,
аты, әкесінің аты
Саны,
айы, жылы
туған
Ұлты Білімі,
мамандығы
Жұмыс орны, лауазымы, телефоны Тұрғылықты жері, мекен-жайы, телефоны Тіркеу күні Қандай партияның мүшесі
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Кургамбаев
Темирлан
Нурланович
27.06.1983 қазақ Жоғары, М. Әуезов атындағы Университеті (дене шынықтыру мұғалімі) «Березовка ОМ» коммуналдык мемлекеттік мекемесі ,
директор
Бозтал ауылы көшесінің атауы жоқ
87223696239
87054407383
18.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі
2. Абдрахманов
Ербол
Оразбекович
19.02.1987 қазақ Жоғары,
Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университеті. Семей (ветеринариялық санитария дәрігері)
Ветеринария бөлімінің, басшысы Бескарагай ауылы Автомобилист көшесі  №3
87759584070
19.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі
3. Шамитов
Аслан
Тауырбекович
21.06.1981 қазақ Жоғары, М. Әуезов атындағы Университеті (тарихы мұғалімі) "Бекарыс" фермерлік шаруашылығы басшысы Бегень ауылы  Абай көшесі №34
87052581108

18.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі
4. Байкадамов
Серик
Мукашевич
23.11.1964 қазақ Жоғары, Семей зооветеринарлық институты (ветеринар дәрігері) «Шығыс Қазақстан облысы Малая Владимировка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі,
бас маман
Бескарагай ауылы  К.Рыскулбеков көшесі №90
87774282223
18.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі
5. Амренов
Асхат
Нуриевич

 

03.01.1962.

 

қазақ Жоғары,
Семей зоотехникалық -ветеринарлық институты (ветеринар дәрігері)
Шығыс Қазақстан облысы Канонерка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі,
бас маман - мал дәрігері
Канонерка ауылыл. Пионер көшесі №6
87223692734
87774243112
18.07.2017 "Ауыл" Халықтық демократиялық партиясының мүшесі
6.

Мусаканова
Асем
Кадыровна

16.05.1977

қазақ Жоғары,
Қазақ ұлттық аграрлық университеті шикізаты тауартанушы
Шығыс Қазақстан облысы Канонерка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі,
бас маман
Канонерка ауылы Мичурин көшесі №3
87223692035
87775428055
18.07.2017 "Ауыл" Халықтық демократиялық партиясының мүшесі
7. Тастенбеков
Алмас
Танибекович

15.07.1989

қазақ Жоғары,
Қазақ инновациялық гуманитарлық-заң университеті. Құқықтану.
"Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі " ұйымдастыру және инспекторлық жұмысы бөлімінің басшысы Бескарагай ауылы Ж.Дастенов көшесі №13
87055290599
18.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі
8. Тулемисов
Дидар
Айдарулы
19.12.1991 қазақ Жоғары,
Қазақ гуманитарлық заң инновациялық университеті,(мемлекеттік және жергілікті басқару)
"Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі", бас маман  Бескарагай ауылы, Абай көшесі №57
87052636269
18.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі

Ерназар, Баскөл, Беген, К-Владимировка, Канонерка, Глуховка ауылдық округтері әкімдеріне үміткерлерді тіркеу туралы ақпарат (сайлау – 2017 жылғы "10" тамыз)

№ п/п Тегі, аты, әкесінің аты Саны, айы, жылы туған Ұлты Білімі, мамандығы Жұмыс орны, лауазымы, телефоны Тұрғылықты жері, мекен-жайы, телефоны Тіркеу күні Қандай партияның мүшесі
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1.

Заденов
Руслан
Асылханович

10.02.1984

қазақ

Жоғары,
Шәкәрім атындағы Семей Мемлекеттік университеті,
(экономист-қаржыгер)

"Шығыс Қазақстан облысы Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, әкім

Морозов лесхозы Куйбышев көшесі №5
87223690501
87012383626
87773158487

14.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі

2.

Сапарова
Асия
Асаиновна

24.05.1970

қазақ

Жоғары, Семей педагогикалық институты (педагогика, бастауыш сыныптарды оқыту әдістемесі)

«Сосновка ОМ» коммуналдык мемлекеттік мекемесі ,
директор

Ерназар ауылы, Ленин көшесі №93
87223622186
87775788824

14.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі

3.

Табылдин
Магжан
Еренгайыпович

29.12.1990

қазақ

Жоғары
Қазақ Инновациялық Гуманитарлық-Заң университеті.
(қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі)

«Жастар орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
директор

Бесқарағай ауылы, Абай көшесі №62
87223691727
87057954698

14.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі

4.

Адильханов
Сакен
Бакенович

26.07.1968

қазақ

Жоғары,
Жамбыл гидромелиоративті-құрылыс институты
(Инженер- мелиоратор)

«Шығыс Қазақстан облысы Баскөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, жетекші маман

Баскөл ауылы, Целинная көшесі №20
87223694691
87772850225
87783207762

14.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі

5.

Асылгожин
Нурлан
Толеуович

22.05.1964

қазақ

Жоғары,
Абай атындағы Алматы Мемлекеттік университеті, мұғалім (тарих)

«Шығыс Қазақстан облысы Беген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, әкім

Беген ауылы, Новая көшесі №2
87223621800
87012091964

14.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі

6.

Капанова
Гулжанат
Серикхановна

19.01.1965

қазақ

Жоғары, Семей зоотехника-ветеренария институты
(Ветеринария)

«Шығыс Қазақстан облысы Беген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі,
бас маман

Беген ауылы Абай көшесі №60
87223621910
87052442146

14.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі

7.

Слоницкий
Юрий
Алексеевич

08.11.1961

орыс

Жоғары, Семей зоотехника-ветеренария институты
(зооинженер)

«Шығыс Қазақстан облысы Малая Владимировка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі,
әкім

Бесқарағай ауылы, Қ.Рыскұлбеков көшесі №50/1
87223690362
87779973336

14.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі

8.

Амерханова
Майпа
Аухадиевна

14.07.1963

қазақ

Жоғары, Семей технологикалық институты, (инженер технолог)

«Шығыс Қазақстан облысы Малая Владимировка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
бас маман

К-Владимировка ауылы Корнев көшесі №19
87223693422
87715373638

14.07.2017 "Нұр Отан" партиясының мүшесі

9.

Ипанов
Кенжегали Кунафиянович

01.08.1961

қазақ

Жоғары,
Семей техникалық зооветеринарлық институты (ветеринар)

«Ветеринарлық қызмет» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, директор

К-Владимировка ауылы, Ленин көшесі №88/1
87784242464

14.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі

10

Искаков
Асемхан
Смагулович

26.12.1964

қазақ

Жоғары,
Н.Крупский атындағы Семей педагогикалық институты, мұғалім (денешынықтыру)

«Шығыс Қазақстан облысы Глуховка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, әкім

Глуховка ауылы, Юбилейная көшесі №17
87776574477
87475177037

14.07.2017

"Нұр Отан" партиясының мүшесі

 

Парақтар өзгертілді: 11-08-2017