Сайлау бойынша анықтама телефоны

2016 жылғы 20 наурызда Бесқарағай Ауданы Бойынша Қазақстан Республикасы Президентін Кезектен Тыс Сайлауы Бойынша Анықтама Телефоны
Анықтама телефоны

Аты- жөні Қызметі Жұмыс телефоны Үй телефоны
Токсеитов Н.Т. Аудан әкімі 9-14-00 87055310077
Рахметуллин Е.Е Аудан әкімінің орынбасары 9-14-47 87775131035
9-02-03
Кисамиева Р.Н. Аудан әкімінің орынбасары 9-15-47 87052639680
9-02-44
Глазинский Т.Н Аудан әкімі аппаратының басшысы 9-13-49 87776515315
9-04-32
Тасжуреков Б.М. Аудан әкімінің АҚ және ТЖ жөніндегі көмекшісі 9-06-38 87751779090
Тастенбеков А.Т. Аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру және инспекторлық  жұмысы бөлімінің басшысы 9-02-50 87055295509
9-15-26
Кунафин Б.И. Аудан әкімі аппаратының заң  бөлімінің басшысы 9-07-48 87054564131
9-11-00
Аудандық мәслихат
Садыков К. К Аудандық мәслихат хатшысы 9-11-06 үй телефоны - жоқ, 87772562042
87752251961
Чуашбаева Н.О Мәслихат аппаратының басшысы 9-12-53 87751752979
9-17-05
Рахметуллина Т.Р Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру және кадрлық бөлімінің басшысы 9-07-07 87754078713
9-02-03
Аудандық бөлімдер мен қызметтер басшылары
Кургамбаев А.Н Аудандық телекоммуникация торабының бастығы 9-11-96 87775131317
9-05-62
  Байланыс бойынша кезекші 9-11-51  
Мухамадиев Ж.К. Аудандық электрстансасының бастығы 9-04-03 үй телефоны - жоқ, 87789814000
Кузьмин В.А РЭС диспетчері 9-01-78 87015019208
9-05-69
  Кезекші  диспетчер 9-01-78  
Саметаев К.К. Бесқарағай ауданы бойынша төтенше жағдайлар бөлімінің басшысы 9-11-93 үй телефоны – жоқ, 87474832135
87719872538
Касатчиков В.А. «Дорожник» ЖШС-нің директоры 9-15-36 87775358923
9-12-95
Кунанбаев Ш.М. АІІБ-нің бастығы 9-14-63  үй телефоны – жоқ, 87018555571
АІІБ кезекшілігі   102, 9-18-61  
Жамелов А.К. №54 ӨБ-нің бастығы 9-13-69 үй телефоны – жоқ,
87753900094
ӨБ-54-нің кезекшілігі   101, 9-13-69  
Абылкасимов Б.Ш Аудандық орталық аурухананың бас дәрігері 9-06-10 үй телефоны - жоқ, 87778110101
  Хирургия (кезекші дәрігер) 9-14-58  
  Жедел жәрдем 103  
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Баталов Б.Ж Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы 9-11-82
9-18-66
87751328877
87051356186
9-04-65
№1 округтік сайлау комиссиясы
Қарағайлы ауылы, Мәдениет үйі
Шарипканова Л.К.   20295 92625, 87779886172
№ 438 сайлау учаскесі
Қарағайлы ауылы, Ленин көшесі № 36 үй, «Нұрлыбек Баймұратов атындағы  орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жексенаев Н.К.   20543 92556, 87775428220
№ 439 сайлау учаскесі
Баскөл ауылы, Абай көшесі (үй нөмірсіз) «Башкөл орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Измйлова Р.С.   94720 94625, 87755012665
№ 440 сайлау учаскесі
Бөкебай ауылы, Яблоневая көшесі (үй нөмірсіз), «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Айтказина С.А.   22985 22957,87056242437
№2 округтік сайлау комиссиясы
Бесқарағай ауылы М.Әуезов көшесі № 11 үй , «Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Курмангалиева А.К.   91068 91563,87757594134
№ 441 сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы М.Әуезов көшесі № 11 үй , «Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кумарова Ж.Ж.   90669 90721, 87774147820
№3 округтік сайлау комиссиясы
Бесқарағай ауылы, Елистратов көшесі № 3 үй, «Үлкен - Владимировка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сембаева А.Т.   91661 90461, 87784334713
№ 442 сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы, Елистратов көшесі № 3 үй, «Үлкен - Владимировка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Садвакасова Б.А.   90644 90445, 87759084135
№4 округтік сайлау комиссиясы
Беген ауылы, Ленин көшесі № 40 үй, «Беген орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рыскенова А.С.   21992 21882, 87784139279
№ 443 сайлау учаскесі
Беген ауылы, Ленин көшесі № 40 үй, «Беген орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сыздыкова Ж.А.   21983 21920, 87771693657
№ 444 сайлау учаскесі
Жандос ауылы (атаусыз көшесі, үй нөмірсіз), фельдшер пункті.
Шекарасы: Жандос ауылы, барлық үйлер.
Нугыманов Қ.Б.   20452 21966, 87026709763
№ 470 сайлау учаскесі
Морозов орман шаруашылығы, Құйбышев көшесі  №22 үй, «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Баймухамбетов М.У.   22341, 22346 22314,87757431077
№5 округтік сайлау комиссиясы
Глуховка ауылы, М.Маметова көшесі № 2 үй, «Глуховка орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Искакова Б.Т.   458439 үй телефоны – жоқ, 87051418439
№ 446 сайлау учаскесі
Глуховка ауылы, М.Маметова көшесі № 2 үй, «Глуховка орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тусупова Т.Н.   458439 үй телефоны - жоқ, 87772645404
№ 448 сайлау учаскесі
               Стеклянка ауылы, Новостройка көшесі (үй нөмірсіз), бұрыңғы мектеп ғимараты
Байгутанова Р.С.   20033 458455, 87775427602
№ 449 сайлау учаскесі
Бірлік ауылы, Абай көшесі № 2 үй, бұрыңғы мектеп ғимараты
Кайпышева К.А.   458617 458617,87052746904
№6 округтік сайлау комиссиясы
Жыланды ауылы, Ленин көшесі №31 үй, «Жыланды  орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бердикенова Б.А.   20069 21076, 87717749325
№ 447 сайлау учаскесі
Жыланды ауылы, Ленин көшесі №31 үй, «Жыланды  орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бегимов Е.К.   21124 үй телефоны - жоқ 87774242571
№ 1158 сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы, Партизан көшесі №7 үй, «Борас орта мектеп – бақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алимбаева А.М.   20287 91701, 87774243353
№7 округтік  сайлау комиссиясы
Долон ауылы, 1 Май көшесі №10 үй, «Долон орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кабакова Р.А.   20087 23190, 87054574020
№ 451 сайлау учаскесі
Долон ауылы, 1 Май көшесі №10 үй, «Долон орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Каппарова М.З.   23154 23100, 87779779391
№ 452 сайлау учаскесі
Бөдене ауылы, Молдажанов көшесі (үй нөмірсіз), «Бөдене орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Елемесов Н.М.   20997 20950, 87052404394
№ 453 сайлау учаскесі
Мостик  ауылы, Ленин көшесі №2а үй, «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Сапкин Т.С.   20864 23325,87058703957
№ 450 сайлау учаскесі
Белокаменка ауылы, Октябрдің 60 жылдық көшесі № 29 үй, «Белокаменка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рахимова О.Ж.   458697 Үй телефоны – жоқ, 87785773967
№8 округтік сайлау комиссиясы
Канонерка ауылы, Маяковский көшесі №27 үй, «Канонерка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Амренов А.Н.   92005 92734, 87774343112
№ 455 сайлау учаскесі
Канонерка ауылы, Маяковский көшесі №27 үй, «Канонерка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Глумова О.Н.   92860 92909,87055101673
№ 456 сайлау учаскесі
   Қара Мырза ауылы, Лесной көшесі (үй нөмірсіз), «Қара-Мырза негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Канапиева М.К.   20051 20185, 87759592669
№ 457 сайлау учаскесі
Кардон Қарабаш (атаусыз көше, үй нөмірсіз), «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Кабдрахманов М.К.   20054 20063, 87759039590
№ 1129 сайлау учаскесі
Старая Крепость ауылы, Центральный көшесі №31 үй, әкімшілік ғимараты
Серикпаева А.Н.   21049 87773663637
№9 округтік сайлау комиссиясы
Малая Владимировка ауылы,  Ленин көшесі №18а үй, «Малая Владимировка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мищенко Э.Е.   79032 92299, 87057954209
№ 458 сайлау учаскесі
Малая Владимировка ауылы,  Ленин көшесі №18а үй, «Малая Владимировка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алипова К.С.   92145 92162, 87775430041
№ 459 сайлау учаскесі
Бозтал ауылы (көшелер атаусыз және үй нөмірсіз), «Березовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Закирова С.С.   96295 96239, 87018242204
№ 445 сайлау учаскесі
Беген орманшаруашылығы, Степная көшесі  (үй нөмірсіз) «Семей Орманы» МОТР АММ  филиалының ғимараты
Жапарханова С.Ж.   20484 21826, 87786163277
№10 округтік сайлау комиссиясы
Семеновка орманшылығы, Абай көшесі №58 үй, «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Шадиев К.Ж.   92316 92494, 87778523348
№ 462 сайлау учаскесі
Семеновка орманшылығы, Абай көшесі №58 үй, «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Имангазин С.О.   20301 20309, 87775133713
№ 463 сайлау учаскесі
Дөнгелек орманшылығы, Орманшылар көшесі № 13 үй, «Семей Орманы» МОТР АММ филиалының ғимараты
Мейрханов С.К.   20234 20253, 87055057811
№ 460 сайлау учаскесі
Қарабас ауылы, Чернышевск көшесі №11 үй, «Семеновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кадыркулов Е.Б.   92316 92417, 87014745493
№ 465 сайлау учаскесі
Кривинка ауылы, Ленин көшесі №57 үй, «Кривинка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Садвакасов М.Ж.   98463 98433, 87057980465
№11 округтік сайлау комиссиясы
Жетіжар ауылы, Горький көшесі №22а үй, «Семияр орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бельдеубаева С.   27252 97276, 87058564571
№ 464 сайлау учаскесі
Жетіжар ауылы, Горький көшесі №22а үй, «Семияр орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбаева А.К.   97315 97349,87772868559
№ 466 сайлау учаскесі
Лесной ауылы, 3 квартал (үй нөмірсіз), кітапхана
Темирбекова А.Т.   20899 20899, 87775118393
№ 467 сайлау учаскесі
Грачи ауылы,  Абай көшесі (үй нөмірсіз), «Грачи бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сапарбеков С.   20733 20733, 87779875048
№ 461 сайлау учаскесі
Өңдіріс ауылы, М. Маметова көшесі №5 үй, «Өндіріс орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сейлханов Ж.Т.   20226 22814, 87773295574
№ 454 сайлау учаскесі
Черемушка ауылы, Школьная көшесі №50 үй, бұрыңғы мектеп ғимараты
Жанабаланова А.Х.   93332 20813, 87777938495
№12 округтік сайлау комиссиясы
Ерназар ауылы, Школьный  көшесі №3 үй, «Сосновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сагадиева Ж.К.   22613 22264, 87759988835
№ 468 сайлау учаскесі
Ерназар ауылы, Школьный  көшесі №3 үй, «Сосновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сапарова А.А.   22345 22186, 87757278870
№ 469 сайлау учаскесі
Қоянбай ауылы (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), «Қоянбай орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жунусова А.С.   22526 22526, 87751390661
№ 1143 сайлау учаскесі
Бесқарағай ауылы, Әуезов көшесі №45 үй,  Бесқарағай IIБ-нің ғимараты
Мукашева А.А.   91861, 91790 91296, 87052779497

 

Аппарат басшысы Т.Глазинский
Аудандық аумақтық сайлау комиссияның төрағасы Б.Баталов

Парақтар өзгертілді: 04-03-2016