Учаскелік сайлау комиссиясы

Бесқарағай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Бесқарағай ауылы, Партизанская к-сі №7
Төраға - Баталов Б.Ж. ., төраға орынбасары - Омарова Ж. Н., хатшы- Чуашбаева А. О., мүшелер: Кирибаева А.С., Темирханова.Ж.О., Кунаков Р.С., Абылгазинова М.Р.
№1 округтік сайлау комиссиясы
                                 
Карағайлы ауылы, Ауэзов к-сі, н/з
Төраға - Шарипканова Л.К., төраға орынбасары - Измайлова К.Р., хатшы- Несипбаева С.Б., мүшелер: Бочкова Л.Б., Хамидуллина А.Е., Мулдагусманова Г. Н., Калиманова К. Т.
№2 округтік сайлау комиссиясы

Бесқарағай ауылы, Ауэзов к-,сі №23
Төраға - Курмангалиева А.К., төраға орынбасары - Кенжебаева М.М., хатшы- Асылханова Л. К., мүшелер: Ажибекова Т.У., Шаяхметова А.О .,  Дюсенов Р.К., Кайль Л.И.
№3  округтік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы, Елистратов к-сі, №8
Төраға - Сембаева А.Т., төраға орынбасары - Нургазина  Г.Б., хатшы - Садыкова А.О., мүшелер: Семибай А.М., Мотышева К. К.,Бакеева Д.М., Егеубаева А.Г.
 
№4 округтік сайлау комиссиясы

Беген ауылы, Ленин к-сi, № 32
Төраға - Рыскенова А.С., төраға орынбасары - Мусина Н. Ж., хатшы- Сыздыкова А.Т., мүшелер: Рафиков Б.Қ., Қалиев Е.С., Оспанова Ш.Р., Ешимова Г.Б.
№5 округтік сайлау комиссиясы Глуховка ауылы,  М.Маметова  к-сi, № 2
Төраға – Искакова Б.М., төраға орынбасары - Мустафина Р.А.,  хатшы -  Касымжанова Г.К., мүшелер: Нургазина Г.С., Сембаева А.К., Ешекеева Г.С., Абеу Ш.К.
  №6 округтік сайлау комиссиясы Жыланды ауылы,  Ленин  к-сi, №31
Төраға - Бердикенова Б.А. төраға орынбасары - Наурзбаев Т.М., хатшы -.Бердикенева Г. Б., мүшелер: Таласбаев Н.Р., Иманмадиев Н.М., Едилова А.Б., Хасенова Д.Х.
 № 7 округтік сайлау комиссиясы Долон ауылы, 1 Май к-сі
Төраға - Кабакова Р.А., төраға орынбасары - Шамамбай Б.З., хатшы-
Каппарова А.Ж., мүшелер: Ибраев Е.Ж., Каппарова Г.Ж., Швеглер Л.Е., Дюсембаева А. К.
 № 8 округтік сайлау комиссиясы
Канонерка ауылы, Ленина к-сі №36
Төраға - Амренов А.Н., төраға орынбасары - Ганженко П.В., хатшы - Егорова Л.М., мүшелер: Кнутовицкая С.Н., Ряшина Т.А., Шабаршов М.В.,Шабаршова С.А.
№9 округтік сайлау комиссиясы Малая Владимировка ауылы , Ленин к-сі №18 «а», мектеп ғимараты,
Төраға - Мищенко Э.Е., төраға орынбасары - Чутченко И.Г., хатшы - Кожанова А.К., мүшелер: Савченко Л.В., Деобальд Л.В., Смирнова Н.А. Шалабаев Ж.М.       
№ 10 округтік сайлау комиссиясы Қарабас ауылы, Чернышевский к-сі, №11
Төраға -  Шадиев К. Ж., төраға орынбасары -Аушахманов Т.А., хатшы - Смагулова К.А., мүшелер: Утенова С.Е., Шамгунов Б.Т., Бураханова А.Ж., Нурсеитов Р.З
№ 11   округтік сайлау комиссиясы Жетіжар ауылы, Горький к-сі, н/з
Төраға - Бельдеубаева С., төраға орынбасары - Жамбаев Е.Д., хатшы - Исаева А.О.,  мүшелер: Касымова М.К., Байболова И.С., Токжигитова Б.М., Альханова Г.С.                                      
№ 12 округтік сайлау комиссиясы Ерназар ауылы, Ленин к-сі , № 107
Төраға - Сагадиев Ж.К., төраға орынбасары - Марзатаева Б.А., хатшы - Нурмуханбетова Н.К., мүшелер: Ахметжанова А., Темерканова Ш.М., Адильханова Ж.К., Ташкенев К. К.
№ 438   сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарағайлы ауылы, Ленин к-сі, н/з
Төраға – Жексенаев М.К., төраға орынбасары - Несипбаев Ш. Р., хатшы – Хасанова А.С., мүшелер: Ахатаев Б.С ., Мищенко М.В., Мухаметкалиева А.Р., Шарипканов Е.Т.
№ 439 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Баскөл ауылы, Абай к-сі, №27
Төраға - Измайлова Р.С., төраға орынбасары- Адильханов С.Б., хатшы - Сапарова А.Т., мүшелер: Бакирова А.Ж., Конырова А., Гафиян О.К.,Худайбердина Г.Е.
№ 440 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бөкебай ауылы, Солнечная к-сі, н/з
Төраға - Айтказина С.А., төраға орынбасары - Мавленов К.С. хатшы - Рахимбаева А.Н., мүшелер: Мухамедиева Г.С.,Ташимова Л.К., Мукатаева А.О., Ильшибекова А. А.
№ 441 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
                                                                   
Бесқарағай ауылы, Ауэзов к-сі №11
Төраға - Кумарова Ж. Ж., төраға орынбасары- Козинская Л.В., хатшы - Алпысбаева Ж.Ж., мүшелер: Ережепбаева А.А., Назарова С.К.., Карамендинов А.Н., Аукенов А.А.
№ 442 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы, Елистратов к-і №3
Төраға -Садвакасова Б.А., төраға орынбасары- Сексембаев М.Б., хатшы- Аханова С.А., мүшелер: Жумашева Т.Н., Кусманова Х.К.,Чегибаева Г.К., Каиржанова Б.Ж.                     
№ 443 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                   
Беген ауылы, Ленин к-сi №40
Төраға- Сыздыков Ж.А., төраға орынбасары - Танирбергенов А.Н., хатшы - Смагулова С.Ы., мүшелер: Бейсембаев Ө.Ш., Молдашева Қ.Б., Рафикова Р.Қ.  Табылдина Г.К.
№ 444 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Жандос ауылы, фельдшерлiк пункт ғимараты
Төраға - Нұғыманов Қ.Б., төраға орынбасары -  Асенов О.Қ., хатшы -Рахимова Ж.Б.,  мүшелер: Жүнісов А.Т., Айтенов М.М., Нұғыманова Ә.Қ., Қынырбекова К.Ш.
№ 445 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                           
Беген орман шаруашылығы, Лесная к-сi, орман шаруашылығының ғимараты.
Төраға -Жапарханова С.Ж., төраға орынбасары – Закуов Қ.С., хатшы -Смагулова А.Е., мүшелер: Солтангожина Ж., Баширова Ш.Ш., Лютахина О.В., Белокопытова Л.А.
№ 446   сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                                            
Глуховка ауылы, М.Маметова к-сi, № 2
Төраға - Тусупова Т.Н., төраға орынбасары - Ходько Б.А., хатшы -Кружальская С.В., мүшелер: Дюсельбаева Г.Т., Кантарбаев С.А., Козырева О.Н., Шакбалинова А.А.
№ 447 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                                    
Жыланды ауылы,  Ленин к-сi, № 31.
Төраға - Бегимов Е.К., төраға орынбасары Сулейменов Н.В., хатшы - Селимбаева С.О., мүшелер: Науразбаева Н.В., Турисбекова Р., Жасыбаева М.Н., Беркутбаев Р.М.
№ 448 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Стеклянка ауылы,  Новостройка к-сi, №2,
Төраға - Байгутанова Р.С., төраға орынбасары - Тугомбаев С.Ж., хатшы -Сайбулатова А.С., мүшелер: Фазылбеков Р.Р., Сайферт Б.Н., Мусульманкулова Н.М., Дайрабаева Ж.М.
№ 449 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Бірлік ауылы, мектеп ғимараты
Төраға- Кайпышева К.А., төраға орынбасары - Жумабаев К. А., хатшы – Рахманова Д.А., мүшелер: Жангазин А.М., Асылханова Г.А., Оспанова К.К., Жаубасарова Ж.Ж.
№ 450 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Белокаменка ауылы, 60 лет Октябрь к-сi, №29, мектеп ғимараты
Төраға - Рахимова О.Ж., төраға орынбасары - Омирзакова А.С., хатшы -Кудайбергенова Х.Н. мүшелер: Лукина И.В., Левушкин С.Н., Кузнецова Е.А.,Селиханова Ш.С.
№451 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Долон ауылы, 1 Май к-сі, №10
Төраға – Каппаров М.З., төраға орынбасары - Ибраева С.Н., хатшы - Шаяхметова Г.М., мүшелер: Абышева Г.З., Анисимова С.Е., Бексеитова Г. М., Даирбекова И.В.
№452 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
                                                       
Бөдене ауылы, Молдажанов к-сі №4
Төраға - Елемесов Н.М., төраға орынбасары – Баймуратова Н.Х.,  хатшы - Ауганбаев А.А. мүшелер: Жумартова Ж.К., Тоганбеков А., Нурсолтанова З.А., Казизова А.А.  
№453 М сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Мостик ауылы, Ленин к-сі №2, орман шаруашылығының ғимараты
Төраға - Сапкин Т.С., төраға орынбасары - Рустемова З. Е., хатшы- Рустемова Г.Е., мүшелер: Утегенова А.А., Рустемова Л.М., Кульдикова Н.К., Аккуратова Р.Н.
№454 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы .
Черемушка ауылы, Школьная к-сі, №50
Төраға - Жанабаланова А.Х., төраға орынбасары -Кошкарбаев Е.К., хатшы - Сорокина С.Ф., мүшелер: Нургалиева А.М., Жанабаланов А.С., Киналь В.В., Искакова А.
№455 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Канонерка ауылы, Маяковский  к-сі, мектеп ғимараты
Төраға - Глумова О.Н., төраға орынбасары - Павленко А.А., хатшы - Құдұшева Б. М.,  мүшелер: Аюченко Т.Н., Сидельникова Т.Н., Имангулова Е.Г., Головнина Е.В.
№456 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
.
Қара-Мырза ауылы, Лесная к-сі , мектеп ғимараты.
Төраға – Канапиева М.К., төраға орынбасары - Артамонова Н.А., хатшы - Ромазанова Н.А., мүшелер: Беленкова Е.С., Надырбекова Г.Ф., Оспанов М.У., Цепневская Г.А.
№457 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарабаш кардоны, орманшылығының ғимараты.
Төраға - Кабдрахманов М.К., төраға орынбасары - Селиханов А.А., хатшы-Дюсембаева Г.К., мүшелер: Кошумханова А.Т., Селиханова М., Венедиктов М.В., Дюсембаев Қ.Ж.   
№ 458 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Малая- Владимировка ауылы, мектеп ғимараты, Ленин к-сі 18 «а»
Төраға - Алипова К.С., төраға орынбасары - Павлов В.А., хатшы -Кривошлыкова Л.С., мүшелер: Прокушева Е.Е., Банина Т.И., Жемжурина М.Т., Амерханова М.А.
№ 459 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бозтал ауылы, мектеп ғимараты
Төраға - Кургамбаев Н.У., төраға орынбасары - Закирова С.С., хатшы -Шандакпаева К.К., мүшелер: Касенова Д.О., Умерзакова З.М., Сулейменов К.К., Шадиева Б.Б.
№460 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарабас ауылы, Чернышевский к-сі, №11
Төраға - Кадыркулов Е.Б., төраға орынбасары - Новоселова Р.В., хатшы – Алтынсарина Р.К.., мүшелер: Рысбекова Р.А ., Уразгалинова К.К., Баймухамбетова Н.Б., Нурсеитова А.У.
№461 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Өндіріс ауылы, М. Маметова к-сі, №5
Төраға - Сейлханов Ж.Т., төраға орынбасары - Кудабаева А.Н., хатшы - Шайкенова Б.Т., мүшелер: Салимова Ж.Б., Кабзулдина Р.К., Габбасова М.Е., Айтбуланова К.К.
№462 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарабас орман шаруашылығы, орман шаруашылығының ғимараты
 Төраға – Имангазин С.О., төраға орынбасары - Дугалов Ж.С., хатшы - Новоселова В.Ф., мүшелер: Кайдаулова И.А., Тлеугабылов А.М., Пономарева М.А., Каппасова К.Ж.
№ 463 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Дөңгелек орман шаруашылығының ғимараты
Төраға - Мейрханов С.К., төраға орынбасары -Ермекова Ж., хатшы - Ошакбаева А.Е.,   мүшелер: Елеуова А.Н., Канафина К.М., Батырханова Г.К., Елеуов Н.М.,
  № 464 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
                                                           
Жетіжар ауылы, М.Қаиырбаев к-сі №16, Жетіжар орта мектебі
Төраға - Жамбаева Ә.Қ., төраға орынбасары - Шидербаева А.Т., хатшы-Камзина К.Т., мүшелер: Айткенова Б.А. . Боктрова А.А., Багдатова Г., Жукина Ш.Б.
№ 465 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Кривинка ауылы, Ленин к-сі, мектеп ғимараты
Төраға - Садвакасов М.Ж., төраға орынбасары - Субебаева Д.О., хатшы- Сатемирова Г.Ш., мүшелер: Сүбебаев М.К.,  Бекрарстанова А.Е., Мусажанова Е.Ж., Байкетаева Р.Т.
№ 466 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
              
Лесной ауылы, ІІІ квартал, мектеп ғимараты
Төраға - Темирбекова А.Т., төраға орынбасары - Кожахметова Е., хатшы- Кулькешева М.Ш., мүшелер: Алатаева А.А, Акжигитов К.М., Акжигитова У.Т., Кулькешев Е.Б.
№ 467 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Грачи ауылы, Абай к-сі, мектеп ғимараты
Төраға -Сапарбеков С., төраға орынбасары - Толеубаев О.К. , хатшы- Улукпанова А.Ж., мүшелер: Умралинова Д.С., Игенова Ш.Ж., Улукпанов Б.Ж., Байбулов А.К.
№ 468 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Ерназар ауылы, Школьная к-сі, №3 , мектеп ғимараты
Төраға - Сапарова А.А., төраға орынбасары – Нурканов Э.А., хатшы- Кумарова А.Е.,
мүшелер: Кайдарова Ж.Б., Баймухаметов Б.У., Марасулова О.К., Исабекова Г.Ж.
№ 469 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қоянбай ауылы, Сейфуллин к-сі 8, мектеп ғимараты
Төраға – Жунусова А.С., төраға орынбасары - Ермухамбетова А.Б., хатшы- Ахмерова Б.Ж., мүшелер: Жанжигитова Ж.Ж., Нурумханова Н.К., Кунафина Ж.С., Ильяшова К.Ж.
№ 470 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Морозов орманшаруашылығы, Куйбышев к-сі, орман шаруашылығының ғимараты
Төраға - Кургамбаев Т.Н., төраға орынбасары - Сигатбаева А.К., хатшы- Щербатова Ж.М., мүшелер: Мадиева В.Б., Рахимжанова Н.Д., Сагадиева М.Н., Райфшнайдер В.И.
№ 1129 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Старая Крепость ауылы , к-сi, нөмірсіз
Төраға - Серикпаева А.Н., төраға орынбасары - Касымов Д., хатшы- Кожахметова К.Т., мүшелер: Куйчиев М.Н., Рахимов Н.М., Амреева М.С., Рахимгазина Б.Р.
№ 1143 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы, аудандық ІІБ ғимараты
Төраға - Мукашева А.А., төраға орынбасары - Токсеитов Т.Т. , хатшы- Егинбаева З, мүшелер: Бакатаева Г.Т., Малекбаева А.Т., Шахворостова С. А., Маслова Н.Д.
№ 1158 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы,Сейфуллин к-сі 106
Төраға - Алимбаева А.М., төраға орынбасары - Женжурина Д.М., хатшы- Жуматаева А.Э.,  мүшелер: Бейсекин Н.Т., Саханова Б., Тусипова А.С ., Ковязина Н.А.

 

   

 

 

Парақтар өзгертілді: 04-02-2016