Учаскелік сайлау комиссиясы

Саяси партияның ұсынысы; Өтініш *.doc 122 KB
Бесқарағай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Бесқарағай ауылы, Партизанская к-сі №7
Төраға - Баталов Б.Ж. ., төраға орынбасары - Омарова Ж. Н., хатшы- Чуашбаева А. О., мүшелер: Кирибаева А.С., Темирханова.Ж.О., Кунаков Р.С., Абылгазинова М.Р.
№1 округтік сайлау комиссиясы
                                 
Карағайлы ауылы, Ауэзов к-сі, н/з
Төраға - Шарипканова Л.К., төраға орынбасары - Измайлова К.Р., хатшы- Несипбаева С.Б., мүшелер: Бочкова Л.Б., Хамидуллина А.Е., Мулдагусманова Г. Н., Калиманова К. Т.
№2 округтік сайлау комиссиясы

Бесқарағай ауылы, Ауэзов к-,сі №23
Төраға - Курмангалиева А.К., төраға орынбасары - Кенжебаева М.М., хатшы- Асылханова Л. К., мүшелер: Ажибекова Т.У., Шаяхметова А.О .,  Дюсенов Р.К., Кайль Л.И.
№3  округтік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы, Елистратов к-сі, №8
Төраға - Сембаева А.Т., төраға орынбасары - Нургазина  Г.Б., хатшы - Садыкова А.О., мүшелер: Семибай А.М., Мотышева К. К.,Бакеева Д.М., Егеубаева А.Г.
 
№4 округтік сайлау комиссиясы

Беген ауылы, Ленин к-сi, № 32
Төраға - Рыскенова А.С., төраға орынбасары - Мусина Н. Ж., хатшы- Сыздыкова А.Т., мүшелер: Рафиков Б.Қ., Қалиев Е.С., Оспанова Ш.Р., Ешимова Г.Б.
№5 округтік сайлау комиссиясы Глуховка ауылы,  М.Маметова  к-сi, № 2
Төраға – Искакова Б.М., төраға орынбасары - Мустафина Р.А.,  хатшы -  Касымжанова Г.К., мүшелер: Нургазина Г.С., Сембаева А.К., Ешекеева Г.С., Абеу Ш.К.
  №6 округтік сайлау комиссиясы Жыланды ауылы,  Ленин  к-сi, №31
Төраға - Бердикенова Б.А. төраға орынбасары - Наурзбаев Т.М., хатшы -.Бердикенева Г. Б., мүшелер: Таласбаев Н.Р., Иманмадиев Н.М., Едилова А.Б., Хасенова Д.Х.
 № 7 округтік сайлау комиссиясы Долон ауылы, 1 Май к-сі
Төраға - Кабакова Р.А., төраға орынбасары - Шамамбай Б.З., хатшы-
Каппарова А.Ж., мүшелер: Ибраев Е.Ж., Каппарова Г.Ж., Швеглер Л.Е., Дюсембаева А. К.
 № 8 округтік сайлау комиссиясы
Канонерка ауылы, Ленина к-сі №36
Төраға - Амренов А.Н., төраға орынбасары - Ганженко П.В., хатшы - Егорова Л.М., мүшелер: Кнутовицкая С.Н., Ряшина Т.А., Шабаршов М.В.,Шабаршова С.А.
№9 округтік сайлау комиссиясы Малая Владимировка ауылы , Ленин к-сі №18 «а», мектеп ғимараты,
Төраға - Мищенко Э.Е., төраға орынбасары - Чутченко И.Г., хатшы - Кожанова А.К., мүшелер: Савченко Л.В., Деобальд Л.В., Смирнова Н.А. Шалабаев Ж.М.       
№ 10 округтік сайлау комиссиясы Қарабас ауылы, Чернышевский к-сі, №11
Төраға -  Шадиев К. Ж., төраға орынбасары -Аушахманов Т.А., хатшы - Смагулова К.А., мүшелер: Утенова С.Е., Шамгунов Б.Т., Бураханова А.Ж., Нурсеитов Р.З
№ 11   округтік сайлау комиссиясы Жетіжар ауылы, Горький к-сі, н/з
Төраға - Бельдеубаева С., төраға орынбасары - Жамбаев Е.Д., хатшы - Исаева А.О.,  мүшелер: Касымова М.К., Байболова И.С., Токжигитова Б.М., Альханова Г.С.                                      
№ 12 округтік сайлау комиссиясы Ерназар ауылы, Ленин к-сі , № 107
Төраға - Сагадиев Ж.К., төраға орынбасары - Марзатаева Б.А., хатшы - Нурмуханбетова Н.К., мүшелер: Ахметжанова А., Темерканова Ш.М., Адильханова Ж.К., Ташкенев К. К.
№ 438   сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарағайлы ауылы, Ленин к-сі, н/з
Төраға – Жексенаев М.К., төраға орынбасары - Несипбаев Ш. Р., хатшы – Хасанова А.С., мүшелер: Ахатаев Б.С ., Мищенко М.В., Мухаметкалиева А.Р., Шарипканов Е.Т.
№ 439 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Баскөл ауылы, Абай к-сі, №27
Төраға - Измайлова Р.С., төраға орынбасары- Адильханов С.Б., хатшы - Сапарова А.Т., мүшелер: Бакирова А.Ж., Конырова А., Гафиян О.К.,Худайбердина Г.Е.
№ 440 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бөкебай ауылы, Солнечная к-сі, н/з
Төраға - Айтказина С.А., төраға орынбасары - Мавленов К.С. хатшы - Рахимбаева А.Н., мүшелер: Мухамедиева Г.С.,Ташимова Л.К., Мукатаева А.О., Ильшибекова А. А.
№ 441 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
                                                                   
Бесқарағай ауылы, Ауэзов к-сі №11
Төраға - Кумарова Ж. Ж., төраға орынбасары- Козинская Л.В., хатшы - Алпысбаева Ж.Ж., мүшелер: Ережепбаева А.А., Назарова С.К.., Карамендинов А.Н., Аукенов А.А.
№ 442 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы, Елистратов к-і №3
Төраға -Садвакасова Б.А., төраға орынбасары- Сексембаев М.Б., хатшы- Аханова С.А., мүшелер: Жумашева Т.Н., Кусманова Х.К.,Чегибаева Г.К., Каиржанова Б.Ж.                     
№ 443 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                   
Беген ауылы, Ленин к-сi №40
Төраға- Сыздыков Ж.А., төраға орынбасары - Танирбергенов А.Н., хатшы - Смагулова С.Ы., мүшелер: Бейсембаев Ө.Ш., Молдашева Қ.Б., Рафикова Р.Қ.  Табылдина Г.К.
№ 444 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Жандос ауылы, фельдшерлiк пункт ғимараты
Төраға - Нұғыманов Қ.Б., төраға орынбасары -  Асенов О.Қ., хатшы -Рахимова Ж.Б.,  мүшелер: Жүнісов А.Т., Айтенов М.М., Нұғыманова Ә.Қ., Қынырбекова К.Ш.
№ 445 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                           
Беген орман шаруашылығы, Лесная к-сi, орман шаруашылығының ғимараты.
Төраға -Жапарханова С.Ж., төраға орынбасары – Закуов Қ.С., хатшы -Смагулова А.Е., мүшелер: Солтангожина Ж., Баширова Ш.Ш., Лютахина О.В., Белокопытова Л.А.
№ 446   сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                                            
Глуховка ауылы, М.Маметова к-сi, № 2
Төраға - Тусупова Т.Н., төраға орынбасары - Ходько Б.А., хатшы -Кружальская С.В., мүшелер: Дюсельбаева Г.Т., Кантарбаев С.А., Козырева О.Н., Шакбалинова А.А.
№ 447 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы
                                                                    
Жыланды ауылы,  Ленин к-сi, № 31.
Төраға - Бегимов Е.К., төраға орынбасары Сулейменов Н.В., хатшы - Селимбаева С.О., мүшелер: Науразбаева Н.В., Турисбекова Р., Жасыбаева М.Н., Беркутбаев Р.М.
№ 448 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Стеклянка ауылы,  Новостройка к-сi, №2,
Төраға - Байгутанова Р.С., төраға орынбасары - Тугомбаев С.Ж., хатшы -Сайбулатова А.С., мүшелер: Фазылбеков Р.Р., Сайферт Б.Н., Мусульманкулова Н.М., Дайрабаева Ж.М.
№ 449 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Бірлік ауылы, мектеп ғимараты
Төраға- Кайпышева К.А., төраға орынбасары - Жумабаев К. А., хатшы – Рахманова Д.А., мүшелер: Жангазин А.М., Асылханова Г.А., Оспанова К.К., Жаубасарова Ж.Ж.
№ 450 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Белокаменка ауылы, 60 лет Октябрь к-сi, №29, мектеп ғимараты
Төраға - Рахимова О.Ж., төраға орынбасары - Омирзакова А.С., хатшы -Кудайбергенова Х.Н. мүшелер: Лукина И.В., Левушкин С.Н., Кузнецова Е.А.,Селиханова Ш.С.
№451 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Долон ауылы, 1 Май к-сі, №10
Төраға – Каппаров М.З., төраға орынбасары - Ибраева С.Н., хатшы - Шаяхметова Г.М., мүшелер: Абышева Г.З., Анисимова С.Е., Бексеитова Г. М., Даирбекова И.В.
№452 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
                                                       
Бөдене ауылы, Молдажанов к-сі №4
Төраға - Елемесов Н.М., төраға орынбасары – Баймуратова Н.Х.,  хатшы - Ауганбаев А.А. мүшелер: Жумартова Ж.К., Тоганбеков А., Нурсолтанова З.А., Казизова А.А.  
№453 М сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Мостик ауылы, Ленин к-сі №2, орман шаруашылығының ғимараты
Төраға - Сапкин Т.С., төраға орынбасары - Рустемова З. Е., хатшы- Рустемова Г.Е., мүшелер: Утегенова А.А., Рустемова Л.М., Кульдикова Н.К., Аккуратова Р.Н.
№454 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы .
Черемушка ауылы, Школьная к-сі, №50
Төраға - Жанабаланова А.Х., төраға орынбасары -Кошкарбаев Е.К., хатшы - Сорокина С.Ф., мүшелер: Нургалиева А.М., Жанабаланов А.С., Киналь В.В., Искакова А.
№455 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Канонерка ауылы, Маяковский  к-сі, мектеп ғимараты
Төраға - Глумова О.Н., төраға орынбасары - Павленко А.А., хатшы - Құдұшева Б. М.,  мүшелер: Аюченко Т.Н., Сидельникова Т.Н., Имангулова Е.Г., Головнина Е.В.
№456 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
.
Қара-Мырза ауылы, Лесная к-сі , мектеп ғимараты.
Төраға – Канапиева М.К., төраға орынбасары - Артамонова Н.А., хатшы - Ромазанова Н.А., мүшелер: Беленкова Е.С., Надырбекова Г.Ф., Оспанов М.У., Цепневская Г.А.
№457 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарабаш кардоны, орманшылығының ғимараты.
Төраға - Кабдрахманов М.К., төраға орынбасары - Селиханов А.А., хатшы-Дюсембаева Г.К., мүшелер: Кошумханова А.Т., Селиханова М., Венедиктов М.В., Дюсембаев Қ.Ж.   
№ 458 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Малая- Владимировка ауылы, мектеп ғимараты, Ленин к-сі 18 «а»
Төраға - Алипова К.С., төраға орынбасары - Павлов В.А., хатшы -Кривошлыкова Л.С., мүшелер: Прокушева Е.Е., Банина Т.И., Жемжурина М.Т., Амерханова М.А.
№ 459 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бозтал ауылы, мектеп ғимараты
Төраға - Кургамбаев Н.У., төраға орынбасары - Закирова С.С., хатшы -Шандакпаева К.К., мүшелер: Касенова Д.О., Умерзакова З.М., Сулейменов К.К., Шадиева Б.Б.
№460 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарабас ауылы, Чернышевский к-сі, №11
Төраға - Кадыркулов Е.Б., төраға орынбасары - Новоселова Р.В., хатшы – Алтынсарина Р.К.., мүшелер: Рысбекова Р.А ., Уразгалинова К.К., Баймухамбетова Н.Б., Нурсеитова А.У.
№461 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Өндіріс ауылы, М. Маметова к-сі, №5
Төраға - Сейлханов Ж.Т., төраға орынбасары - Кудабаева А.Н., хатшы - Шайкенова Б.Т., мүшелер: Салимова Ж.Б., Кабзулдина Р.К., Габбасова М.Е., Айтбуланова К.К.
№462 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қарабас орман шаруашылығы, орман шаруашылығының ғимараты
 Төраға – Имангазин С.О., төраға орынбасары - Дугалов Ж.С., хатшы - Новоселова В.Ф., мүшелер: Кайдаулова И.А., Тлеугабылов А.М., Пономарева М.А., Каппасова К.Ж.
№ 463 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Дөңгелек орман шаруашылығының ғимараты
Төраға - Мейрханов С.К., төраға орынбасары -Ермекова Ж., хатшы - Ошакбаева А.Е.,   мүшелер: Елеуова А.Н., Канафина К.М., Батырханова Г.К., Елеуов Н.М.,
  № 464 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
                                                           
Жетіжар ауылы, М.Қаиырбаев к-сі №16, Жетіжар орта мектебі
Төраға - Жамбаева Ә.Қ., төраға орынбасары - Шидербаева А.Т., хатшы-Камзина К.Т., мүшелер: Айткенова Б.А. . Боктрова А.А., Багдатова Г., Жукина Ш.Б.
№ 465 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Кривинка ауылы, Ленин к-сі, мектеп ғимараты
Төраға - Садвакасов М.Ж., төраға орынбасары - Субебаева Д.О., хатшы- Сатемирова Г.Ш., мүшелер: Сүбебаев М.К.,  Бекрарстанова А.Е., Мусажанова Е.Ж., Байкетаева Р.Т.
№ 466 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
              
Лесной ауылы, ІІІ квартал, мектеп ғимараты
Төраға - Темирбекова А.Т., төраға орынбасары - Кожахметова Е., хатшы- Кулькешева М.Ш., мүшелер: Алатаева А.А, Акжигитов К.М., Акжигитова У.Т., Кулькешев Е.Б.
№ 467 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Грачи ауылы, Абай к-сі, мектеп ғимараты
Төраға -Сапарбеков С., төраға орынбасары - Толеубаев О.К. , хатшы- Улукпанова А.Ж., мүшелер: Умралинова Д.С., Игенова Ш.Ж., Улукпанов Б.Ж., Байбулов А.К.
№ 468 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Ерназар ауылы, Школьная к-сі, №3 , мектеп ғимараты
Төраға - Сапарова А.А., төраға орынбасары – Нурканов Э.А., хатшы- Кумарова А.Е.,
мүшелер: Кайдарова Ж.Б., Баймухаметов Б.У., Марасулова О.К., Исабекова Г.Ж.
№ 469 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Қоянбай ауылы, Сейфуллин к-сі 8, мектеп ғимараты
Төраға – Жунусова А.С., төраға орынбасары - Ермухамбетова А.Б., хатшы- Ахмерова Б.Ж., мүшелер: Жанжигитова Ж.Ж., Нурумханова Н.К., Кунафина Ж.С., Ильяшова К.Ж.
№ 470 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Морозов орманшаруашылығы, Куйбышев к-сі, орман шаруашылығының ғимараты
Төраға - Кургамбаев Т.Н., төраға орынбасары - Сигатбаева А.К., хатшы- Щербатова Ж.М., мүшелер: Мадиева В.Б., Рахимжанова Н.Д., Сагадиева М.Н., Райфшнайдер В.И.
№ 1129 сайлау учаскесінің учаскелiк сайлау комиссиясы Старая Крепость ауылы , к-сi, нөмірсіз
Төраға - Серикпаева А.Н., төраға орынбасары - Касымов Д., хатшы- Кожахметова К.Т., мүшелер: Куйчиев М.Н., Рахимов Н.М., Амреева М.С., Рахимгазина Б.Р.
№ 1143 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы, аудандық ІІБ ғимараты
Төраға - Мукашева А.А., төраға орынбасары - Токсеитов Т.Т. , хатшы- Егинбаева З, мүшелер: Бакатаева Г.Т., Малекбаева А.Т., Шахворостова С. А., Маслова Н.Д.
№ 1158 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы Бесқарағай ауылы,Сейфуллин к-сі 106
Төраға - Алимбаева А.М., төраға орынбасары - Женжурина Д.М., хатшы- Жуматаева А.Э.,  мүшелер: Бейсекин Н.Т., Саханова Б., Тусипова А.С ., Ковязина Н.А.

Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының сайлау комиссиялардың жаңа құрамын қалыптастыру туралы хабарламасы

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының (бұдан әрі – сайлау туралы Конституциялық заң) 10-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихаты аумақтық және 35 учаскелік сайлау комиссиялардың жаңа құрамын қалыптастыратыны туралы хабарлайды.
Учаскелік сайлау комиссияларының сандық құрамын учаскедегі сайлаушылар санына байланысты ауданның аумақтық сайлау комиссиясы айқындайды.
Аумақтық  сайлау комиссиясы жеті мүшеден құралады.
Сайлау комиссиясы өкілеттігінің мерзімі бес жылды құрайды.
Әрбір саяси партия тиісті сайлау комиссиясының құрамына бір кандидатура ұсынуға құқылы.
Саяси партия сайлау комиссиясының құрамына осы саяси партияның мүшесі болып табылмайтын кандидатураларды ұсынуға құқылы.
Саяси партиялардан ұсыныстар болмаған жағдайда мәслихаттар сайлау комиссиясын басқа қоғамдық бірлестіктер мен жоғары тұрған сайлау комиссияларының ұсынысы бойынша сайлайды.
Саяси партиялар, басқа қоғамдық бірлестіктер, олардың құрылымдық бөлімшелері және қалыптасатын комиссиядан жоғары тұрған сайлау комиссиялары 2018 жылғы 30 қарашадан 20 желтоқсанға дейін мәслихатқа келесі құжаттарды тапсырады:
1) белгіленген нысан бойынша электрондық және қағаз форматта сайлау комиссияларының құрамына кандидатуралар туралы мәліметтерді;
2) саяси партияның, қоғамдық бірлестіктің немесе олардың филиалдарының (өкілдіктерінің), жоғары тұрған сайлау комиссиясының тиісті сайлау комиссияларының құрамына кандидатуралар ұсыну туралы шешімінен үзінді;
3) саяси партияның, қоғамдық бірлестіктің немесе олардың филиалдарының (өкілдіктерінің) тіркелгендігі туралы құжаттың көшірмесі;
4) кандидаттардың сайлау комиссиясының жұмысына қатысуға келісімі туралы белгіленген нысандағы өтініші.
Сайлау комиссияларының құрамдарына кандидатуралар туралы мәліметтердің, кандидаттардың сайлау комиссиясының жұмысына қатысуға келісімі туралы өтініштің нысандары Бесқарағай ауданы әкімінің сайтында орналастырылған.
Сайлау комиссиясының құрамына ұсынылатын тұлға сайлау туралы Конституциялық заңның талаптарына сай болуы тиіс.
Сайлау комиссиясының мүшесі осы комиссияның құрамын қалыптастырған мәслихат тұрған әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында тұруы тиіс.
Сайлау туралы Конституциялық заңның 23-бабының 3-тармағында қарастырылған сайлау учаскелерін құру жағдайларын қоспағанда, сайлау комиссиясы құрамының жартысынан астамы бір ұйымның еңбеккерлері болмауы тиіс.
Бір сайлау комиссиясының құрамына жақын туыстар (ата-аналары, балалары, асырап алушылары (қыз асырап алушылары), асырап алған балалары (қыздары), туған және туған емес ағалары мен әпкелері, аталары, әжелері, немерелері) немесе ері (зайыбы) кіре алмайды. 
Мәслихатқа қағаз нысанда ұсынылатын барлық құжаттар қол қойылып, мөрмен расталуы тиіс және орындалған күні, орындаушы туралы белгі тегі, аты-жөні және телефон нөмірі көрсетіліп ұсынылуы тиіс.
Сайлау комиссияларының құрамы бойынша ұсыныстарды қабылдау 2018 жылғы 20 желтоқсанға дейін дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін жүзеге асырылады, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.  

Бесқарағай аудандық мәслихаты

Садықов Қайырбек Қажыбаевич–  Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы.
Мәслихаттың тұрған орны:  Бесқарағай ауылы,  Сейфуллин  көшесі, 144.
Жауапты тұлға – Чуашбаева Айжан Омаргалиевна,  қалааралық телефон коды (872236),  9 -12-53, 8-708 -367-37-47, факс 9-14-16 электрондық пошта мекенжайы maslikhat@ rambler.ru

Бесқарағай аудандық мәслихаты  аудандық  сайлау комиссияның  және 35  учаскелік  сайлау комиссияларының мүшелерін сайлайды:


п/п
Сайлау учаскесінің нөмірі Сайлау комиссиясының орналасқан жері Сайлау комиссия
мүшелерінің саны
1 2 3 4
   

Аумақтық сайлау комиссиясы

 
1. - Бесқарағай ауылы, Партизанская көшесі 7, Мәдениет үйі 7
   

Учаскелік сайлау комиссиялары -70

 
1. №438 Қарағайлы ауылы, Ленин көшесі 22, мектеп 7
2. №439 Баскөл ауылы, Абай көшесі 27, мектеп 7
3. №440 Бөкебай ауылы, Яблоневая көшесі 1, кеңсе ғимараты 7
4. №441 Бесқарағай ауылы, М. Әуезов көшесі 11, Мәдениет үйі 7
5. №442 Бесқарағай ауылы, Елистратов көшесі 3, мектеп 7
6. №443 Беген ауылы, Ленин көшесі, 40, мектеп 7
7. №444 Жандос  ауылы,  атауы жок, фельдшерлік пункт 5
8. №445 Беген орманшаруашылығы ауылы,
Степная көшесі, н/ж
5
9. №446 Глуховка ауылы, М.Маметова көшесі 2, мектеп  

7

10. №447 Жыланды ауылы, Ленина көшесі 31, мектеп 7
11. №448 Стеклянка ауылы, Новостройка көшесі, н/ж, бұрынғы мектеп ғимараты 7
12. №449 Бірлік ауылы, Абай көшесі 2, бұрынғы мектеп ғимараты 7
13. №450 Белокаменка ауылы, 60 лет Октября көшесі 29, мектееп 7
14. №451 Долон ауылы, 1 май көшесі, 10, мектеп 7
15. №452 Бөдене ауылы, Молдажанова көшесі 2, мектеп 7
16. №453 Мостик ауылы, Ленин көшесі 2а, кеңсе ғимараты 7
17. №454 Черемушки ауылы, Школьная  көшесі, 50, бұрынғы мектеп ғимараты 5
18. №455 Канонерка ауылы, Маяковский көшесі н/ж, Мәдениет үйі 7
19. №456 Қара-Мырза ауылы, Ленин көшесі 21 7
20. №457 Қарабаш ауылы, көшенің атауы жоқ 5
21. №458 Малая Владимировка ауылы, Ленин көшесі 18, мектеп 7
22. №459 Бозтал ауылы, көшенің атауы жоқ 7
23. №460 Қарабас ауылы, Чернышевский көшесі 11 7
24. №461 Өндіріс ауылы, Маметова көшесі, 5 7
25. №462 Семеновка орманшаруашылығы ауылы,Абай көшесі 58, кеңсе ғимараты 5
26. №463 Кардон Дөнгелек ауылы, Орманшылар көшесі, 13, кеңсе ғимараты 5
27. №464 Жетіжар ауылы, Лесная көшесі 57, мектеп 7
28. №465 Кривинка ауылы, Лесная көшесі 57, мектеп 7
29. №466 Лесное ауылы, 3 квартал н/ж, жер үй 5
30. №467 Грачи ауылы, көшенің атауы жоқ 5
31. №468 Ерназар ауылы, Школьная көшесі 3, мектеп 7
32. №469 Қоянбай ауылы, С.Сейфуллин көшесі 8, мектеп 7
33. №470 Морозов орманшаруашылығы ауылы, Куйбышев көшесі 22, кеңсе ғимараты 7
34. №1129 Старая крепость ауылы, Центральная көшесі 31, әкімшілік ғимараты 5
35. №1143 Бесқарағай ауылы, Ауэзова көшесі 45, АІІБ ғимараты 5

Аудандық мәслихат
29.11.2018 ж

 

Парақтар өзгертілді: 05-12-2018